SPOZNAJ KRÁSU TATIER AJ Z INEJ STRANY

Zažite s nami krásu našich veľhôr a relaxujte u nás

Prečo práve u nás a prečo práve s nami?

- Ponúkame Vám príjemné a tradičné ubytovanie v centre našej obce s príjemným a v Ždiari už dosť ojedinelým tradičným dvorom, ktorý Vám poskytne príjemný relax a posedenie po náročnej ale i menej náročnej túre.  

- Ponúkame Vám možnosť využiť naše služby- medzinárodného horského sprievodcu UIMLA a pomôcť Vám naplánovať  si túru, alebo možnosť Vás sprevádzať na túre podľa vášho výberu.

- Ponúkame Vám možnosť spoznať časť našich najmenších veľhôr a dovolíme si tvrdiť, že aj jednou z najkrajších častí v tomto malom pohorí- a to Vysokých a Západných Tatrách nachádzajúcich sa v Poľsku. Táto  poľská časť Tatier je len 1/4 z celkovej rozlohy Tatier, ale je aj jednou z najkrajších s neskutočnou možnosťou krásnych ľahkých, ale aj veľmi ťažkých vysokohorských túr. Túto poľskú časť Tatier Vám ponúkame ako našu prioritu čo sa týka pomoci plánovania túr, profesionálneho sprevádzania na túrach ktoré si vyberiete podľa vlastného výberu. V tejto časti sa pohybujeme dosť dlho, máme väčšinu z tohto územia aj sami poprechádzané a veľkou výhodou je možnosť celoročnej turistiky bez sezónnej uzávery. Ponuka sprevádzania horským sprievodcom nie je obmedzená len na túto časť horstva, ale vieme vás sprevádzať kdekoľvek podľa vášho výberu kam by ste sa chceli dostať a vystúpiť. 

- Ponúkame Vám možnosť naplánovania a objednania si u nás horskej túry formou "ALL INCLUSIV"  - ubytovanie u nás, ponuka a naplánovanie túry podľa vlastného výberu alebo nášho odporúčania, sprievodcovská činnosť s možnosťou využitia našej dopravy pre max. 6 ľudí. V prípade väčšieho záujmu vieme samozrejme zabezpečiť dopravu aj pre viac osôb. Jednoducho si vyberiete kam,  my vás ubytujeme, na túru odvezieme, prevedieme, privezieme. A večer strávite na našej obore a po celom dni sa príjemne v súkromí podelíte o dúfame, že krásne zážitky.